free site templates

Uklízíme za Vás!

Profesionální úklid domácnosti.

Provádíme komplexní úklid domácnosti a zárukou perfektní kvality!

Jednorázový úklid

Pravidelný úklid

Důvěra a čistota

Mobirise

Úklid domácností
Úklid patří k běžným činnostem v každé domácnosti, i když k nepříliš oblíbeným. Pro málokoho je uklízení koníčkem, většina lidí uklízí pouze z nutnosti. Další skupinou jsou enormně vytížení lidé, kterým na úklid doma prostě nezbývá čas. Jsou i tací, kterým se úklidové práce protiví.
Speciální skupinou jsou tělesně handicapovaní lidé, kteří prostě důkladný úklid své domácnosti nemohou zvládnout. Ve všech těchto případech je řešením pozvat si naši specializovanou a profesionální úklidovou firmu. Ušetříme vás starostí s úklidem vaší domácnosti a vy můžete ušetřený čas věnovat dětem nebo svým zálibám. Pokud celé dny pracujete, budete se rádi vracet do čistého a provoněného bytu.

Co úklid domácností obnáší?
Především si můžete vybrat buď jednorázový úklid nebo pravidelný úklid své domácnosti. U jednorázových úklidů jsou oblíbené generální úklidy před Vánocemi, nebo jarní úklid. Pravidelný úklid provádíme na základě smlouvy, kterou s vámi uzavřeme buď na dobu určitou, nebo neurčitou. Cena je pak odvislá od náročnosti úklidových prací, četnosti úklidů a dalších vzájemně dohodnutých podmínek. Samotný úklid domácnosti zahrnuje mytí podlah, oken, žaluzií, luxování a vysávání podlah a koberců, čištění kuchyňských linek, sociálního zařízení a veškerého sanitárního vybavení v kuchyni, koupelně a na WC.

Co k úklidu používáme?
Provádíme komplexní úklid domácnosti a zárukou perfektní kvality i diskrétnosti jsou naši zkušení profesionální zaměstnanci. K usnadnění úklidových prací jim slouží výkonné mycí podlahové stroje a vysavače. Kvalitní čistící prostředky zaručují maximální čistotu a navíc jsou šetrné jak k životnímu prostředí, tak ke všem čištěným povrchům, ale i k lidskému zdraví. Na přání klientů provádíme i nadstandardní úklid, který zahrnuje praní a žehlení prádla, zajištění nutných nákupů, venčení psů


Naše kontakty

Adresa:

Jetřichovická 776
Praha 9   190 00

    SLUŽBY        KONTAKTY