web maker

Uklízíme za Vás!

Profesionální úklid bytových domů.

Provádění komplexního úklidu bytových domů

Konkrétní nabídka

Nadstandardní služby

Důvěra a čistota

Úklid bytových domů Praha

Úklid bytových domů Praha

Vedle osobního vlastnictví rodinných domů je u nás velice rozšířenou formou bydlení v bytových domech, které mají různé vlastníky. Tradičně jsou to především města a obce, nebo bytová družstva. V posledních letech k nim houfně přibývají společenství vlastníků bytů. Jednotlivé byty jsou pochopitelně ve vlastnictví majitelů bytů, nebo se jedná o nájemní bydlení. Ovšem v každém domě jsou také společné prostory, které je potřeba udržovat v pořádku a čistotě. Mnohdy dělá úklid společných prostor problémy, které za vás vyřeší naše úklidová firma. Postaráme se o to, aby váš bytový dům byl stabilně uklizený, čistý, a aby nedocházelo k jeho znehodnocování.

Provádění komplexního úklidu domů

Naše úklidová firma nabízí kromě úklidu domácností, kanceláří a firem také pravidelný úklid bytových domů. S vlastníkem domu uzavřeme smlouvu o úklidu společných prostor, který pak po dohodě provádíme v pravidelných intervalech jednou týdně, jednou či dvakrát měsíčně apd. V rámci smlouvy se rovněž sjedná, co všechno úklid společných prostor zahrnuje. Provádíme také čištění fasád bytových domů.  • zametání a vytírání podlahových ploch a schodišť
  • zametání a vytírání kabin výtahů
  • mytí madel zábradlí
  • mytí a leštění skel vchodových dveří a čištění rohoží u vstupu do domu
  • otírání poštovních schránek
  • stírání prachu z okenních parapetů, zvonkového tabla nebo informační nástěnky
  • zametání a vytírání zádveří
  • odnos reklamních letáků a prospektů a další úklidové práce dle dohody

Nadstandardní služby

K nadstandardním službám patří některé doplňkové práce, jako je například pravidelné mytí a leštění oken na chodbách, nebo zametání a vytírání podlah ve společných sklepních prostorách. Také to může být úklid prostor pro odpad, zametání či úklid sněhu před vstupem do domu. 

Naše kontakty

Adresa:

Jetřichovická 776
Praha 9   190 00

    SLUŽBY        KONTAKTY       BLOG